הזרקת חומר קבוע לפנים נזקים

אודותינו פורומים פורום כללי הזרקת חומר קבוע לפנים נזקים

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  eli לפני 8 שנים, 6 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

מיכל

שלום רב
    לפני כ14 שנה הוזרק לי לפנים חומר מילוי קבוע לקמטים בשם ארטיקול. לא נאמר לי על ההשלכות של החומר בעתיד. לפני כשנתיים נוצרו במקום ההזרקה גושים ונפיחות הנראים לעין. חזרתי לאותו רופא שניסה לטפל בגושים בסטרואידים אך ללא שיפור משמעותי. הרופא אמר שחוץ מסטרואידים אין מה לעשות. ואין מה לעשות אם הם לא עוזרים.
    האם יש כאן עילה לתביעה?

תודה

eli
    מנהל בפורום

מיכל ערב טוב.
    לאור העובדה שההזרקה נתרחשה לפני 14 שנה, יהיה קשה להוכיח שהופעת הנפיחות והגושים נגרמו בשל רשלנות בזמן ההזרקה. ייתכן שהנפיחות נגרמה מהחומר עצמו אך בכל מקרה על פניו יש כאן התיישנות.
    כמו כן, לאור העובדה שהרופא לא אמר לך על הסיכון שזה יקרה, יש כאן חוסר הסכמה מדעת שברוב המקרים היתה יכולה להוות זכות לפיצוי, אך במקרה שלך כאמור- יש התיישנות ולא ניתן להגיש תביעה.
    ככל ויהיו לך שאלות נוספות, אני כאן לרשותך.

חג שמח,
    שירי גליקמן, עו״ד
    הורוביץ, אבן, אוזן ושות׳, משרד עורכי דין

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

אזורי פעילות

אזור המרכז - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח-תקווה, ראשון לציון, בת ים, הוד השרון, רעננה, הרצליה, רחובות, כפר-סבא. אזור הצפון - חיפה, קריות, טבריה, נהריה, זכרון יעקב, עכו. אזור ירושלים - ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין. אזור הדרום - אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, באר-שבע, ערד, אילת
רשלנות רפואית