התייעצות לגבי רופא קופ"ח

אודותינו פורומים פורום כללי התייעצות לגבי רופא קופ"ח

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  eli לפני 8 שנים, 8 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אדווה

שלום.
    לפני כחודש היו לי כאבי תופת בבטן. הלכתי לרופא הקופה והוא בדק אותי ואמר שזה כנראה וירוס ושחרר אותי הביתה. מיד כשהגעתי הביתה אמא שלי ראתה אותי ונבהלה וישר לקחה אותי לחדר מיון בביה”ח, שם בדקו אותי וגילו שיש לי דלקת של התוספתן.
    אמרתי לרופא בביה”ח שבדק אותי על כך שרופא הקופה שאמר שאין לי כלום, אז הוא אמר לי שלו הייתי מקשיבה לרופא בקופ”ח המצב היה יכול ממש להחמיר באופן משמעותי עד כדי אפילו מוות.
    האם אני יכולה לתבוע את רופא הקופה שהתרשל?

eli
    מנהל בפורום

אדווה שלום.

על מנת להוכיח תביעת רשלנות רפואית יש להוכיח 3 גורמים עיקריים:
    1. שהיתה רשלנות כלשהי.
    2. שנגרם נזק.
    3. שיש קשר סיבתי בין הרשלנות לנזק, כלומר: שהנזק נגרם בעקבות הרשלנות.

במקרה שלך אכן ייתכן והרופא התרשל בכך שלא אבחן את מצבך אבל בכל מקרה בשל העירנות שלך ושל אימך הלכתם לחדר מיון והבעיה אובחנה מיד, ולכן בפועל לא נגרם כל נזק בשל אותו “חוסר אבחון” של הרופא בקופה.
    לאור האמור, ובשל העובדה שלא כל שלושת הגורמים נתקיימו פה, לא כדאי לך להגיש תביעה שכן יש סיכוי גדול כי היא תידחה.

בריאות שלמה,
    שירי גליקמן, עו”ד
    הורוביץ, אבן, אוזן ושות’, משרד עורכי דין

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

אזורי פעילות

אזור המרכז - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח-תקווה, ראשון לציון, בת ים, הוד השרון, רעננה, הרצליה, רחובות, כפר-סבא. אזור הצפון - חיפה, קריות, טבריה, נהריה, זכרון יעקב, עכו. אזור ירושלים - ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין. אזור הדרום - אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, באר-שבע, ערד, אילת
רשלנות רפואית