התייעצות

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י   לפני 4 שנים, 7 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אלי

שלום אני היום בן 38 בתאריך 04-08-011 נחבלתי בפרק שמאל עקב חבלה ונפילה בעבודה ולאחר תקופתה של בדיקות וצילומים אובחן נזק במפרק הירך
    1- בתאריך 13-08-012 עברתי צילום ארתרוגרפיה MRI של מפרק הירך
    ממצאי בדיקה MRI
    1-קרע בלאברום האצטבולום בחלקו הלטרלי משמאל ציסטה מתבלטת מהמפרק בסמוך לאזור הקרע
    2-רושם לנזק בסחוס המפרק באספקט המדיאלי
    3-שינויים תת קורטיקליים בסמוך לאזור הנזק הנ”ל בראש הפמור השאר כמפורט
    בתאריך 15-01-013 הוחלט על ניתוח מסוג ארטרוסקופיה של מפרק הירך
    הניתוח , בוצע שיוף וייצוב הנגע הסחוסי באצטבולום ,שיוף שפת האצטבולום ותיקון / קיבוע הלאברום למקומו בעזרת עוגנים בנוסף עבר שיוף של בליטה גרמית (CAMׂׂ) במעבר ראש צוואר הירך אך לצערי הניתוח לא עזר ולא שיפר לי את המצב והכאבים המישוך עם החמרה וגם הגבלה בחלק מן התנועות
    בתאריך 15-12-013 עברתי עוד צילום MRI
    ממצאי צילום MRI
    1- ממצאים פוסט-ניתוחים במפרק ירך שמאל
    2-ציסטות סובכונדליות בראש פמור שמאל בנוסף קווים סוב-כונדרלים היפודנסים אך ללא אות של בצקת גרמית ואי סדירות של קונטור הקורטקס -נזק אוסטיוכונדרלי
    3- אטרופיה קלה של שריר גלוטיוס מינימוס משמאל
    בתאריך 22-12-014 בוצע ניתוח חוזר מסוג ארטרוסקופיה של מפרק הירך
    ממצאים
    1- רקמה צלקתית נרחבת עם הדבקויות באזור הקדמי של הירך
    2-קרע לברום מסוג 1+2
    3-גוש HO בגודל של כ1,5 סמ לטרלית
    4-מצב לאחר אוסטואופלסטיה חלקית של צוואר הפמור ואני עדיין נמצה בהליך טיפולי בבית חולים איכילוב וגם בבית חולים רמב”ם
    וגם בהליך טיפולי במרפאות כאב בבית חולים רמב”ם
    שאלתי היא האם לאחר הניתוח הראשון והממצאים שאובחנו בצילום הMRI השני והממצאים שהתגלו בזמן הנתוח השני זה נגרם מהניתוח הראשון האם קיימת רשלנות רפואית
    תודה מקרב לב אשמח לקבל מענה

eli
    מנהל בפורום

אלי שלום.
    מפנייתך עולות הרבה שאלות המעוררות תהייה בנוגע להתנהלות הרפואית, כגון: האם הטיפול לאחר הפגיעה בעבודה היה נכון, מדוע לקח זמן כה רב עד שגילו את הבעיה, האם הניתוח הראשון והשני בוצעו בצורה הראויה ועוד.
    יש לבחון את התשובות לשאלות הללו ועוד באמצעות רופא מומחה, וככל שיקבע כי היתה רשלנות, יש לך עילה לתביעה.
    לבחינת הדברים כאמור, אני ממליצה לך בחום לפנות לעו״ד הבקיא בתחום עם מלוא התיעוד הרפואי הרלוונטי והצילומים אשר ברשותך.
    באם תרצה, ניתן ליצור קשר ישירות עם משרדנו באמצעות דף יצירת הקשר שבאתר.
    אני כמובן לרשותך לכל היוועצות או שאלות נוספות.

ערב טוב,
    שירי גליקמן, עו״ד
    הורוביץ, אבן, אוזן ושות׳, משרד עורכי דין

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

אזורי פעילות

אזור המרכז - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח-תקווה, ראשון לציון, בת ים, הוד השרון, רעננה, הרצליה, רחובות, כפר-סבא. אזור הצפון - חיפה, קריות, טבריה, נהריה, זכרון יעקב, עכו. אזור ירושלים - ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין. אזור הדרום - אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, באר-שבע, ערד, אילת
רשלנות רפואית