מוות בעקבות 4 כדורים שונים.

אודותינו פורומים פורום כללי מוות בעקבות 4 כדורים שונים.

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י   לפני 3 שנים, 10 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

דור

שלום,
    סבא שלי הלך לבית חולים על מנת לטפל בפצעי לחץ ברגליים,
    באותו היום הוא נפטר.
    הביאו לו 4 כדורים שונים (כולל אנטיביוטיקה) ללא בדיקת דם!
    האם זה רשלנות רפואית? בכמה מומלץ לתבוע ומה % ההצלחה בתביעה ?
    הבנתי שצריך להוציא מהר את המסמכים שלא עשו לו בדיקת דם וכו’ לפני שהרופאים ישמעו על תביעה ויזרקו את אותם מסמכים.

דור.

eli
    מנהל בפורום

דור שלום.

צר לי לשמוע על המקרה.
    לגופו של עניין, ככל וניתנו לסבא שלך תרופות ללא שבוצעו לו מלוא הבדיקות הנדרשות, ובעקבות מתן תרופות אלו נגרם מותו הפתאומי, בהחלט ייתכן והדבר מהווה רשלנות.
    אני ממליצה לך בחום לפנות עם מלוא התיעוד הרפואי שברשותך לעו”ד הבקיא בתחום, לצורך בחינת הדברים כאמור באמצעות רופא מומחה. באם המומחה יאשר שאכן היתה רשלנות אשר גרמה למותו של סבך, יש לכם עילה לתביעה.
    באשר לתיעוד הרפואי, הרופאים לא נוהגים “לזרוק” תיעוד שכן אם יעשו זאת, ניתן יהיה לעלות על כך במהירות. בכל מקרה עם קבלת התיעוד הרפואי יוכלו עורך הדין והמומחה הרפואי לבחון את שלמות התיעוד.

שלא תדעו עוד צער,
    שירי גליקמן, עו”ד
    הורוביץ, אבן, אוזן ושות’, משרד עורכי דין

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

אזורי פעילות

אזור המרכז - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח-תקווה, ראשון לציון, בת ים, הוד השרון, רעננה, הרצליה, רחובות, כפר-סבא. אזור הצפון - חיפה, קריות, טבריה, נהריה, זכרון יעקב, עכו. אזור ירושלים - ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין. אזור הדרום - אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, באר-שבע, ערד, אילת
רשלנות רפואית