ניתוח להוצאת גידול בראש

אודותינו פורומים פורום כללי ניתוח להוצאת גידול בראש

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  eli לפני 8 שנים, 10 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

ירון אסרף

שלום לעו”ד הנכבדה.
    לפני שלוש שנים בשל כאבי ראש חזקים עשו לי בדיקות ואמרו לי שיש גידול בראש ושיש להסירו בניתוח. במהלך הניתוח הסירו את הגידול אך ככל הנראה פגעו במשהו שכן מאז הניתוח אני סובל בחולשה בפלג הגוף השמאלי שלי. מעבר לנזק שנגרם לי לאחר שהגידול נשלח לבדיקה נאמר לי שהגידול בכלל היה שפיר ורופא פרטי שראה אותי לפני חודשיים אמר לי שכלל לא היה צריך לנתח ושכל הניתוח היה מיותר.
    האם אני יכול לתבוע את הרופא שביצע את הניתוח וכמה פיצוי מגיע לי על כך?
    בתודה מראש,
    ירון

eli
    מנהל בפורום

ערב טוב ירון.

עצם העובדה שנתגלה בסוף גידול שפיר בניתוח לא מעידה בהכרח על כך שהיתה רשלנות בהחלטה לבצע את הניתוח. על מנת לבחון זאת, יש לפנות לרופא מומחה עם כל התיעוד הרפואי לרבות מלוא הצילומים והבדיקות שבוצעו לך לפני הניתוח, והרופא יוכל בעזרת התיעוד לקבוע האם היה הכרח לבצעו או שמא היה ניתן לבצע טיפול שמרני בלבד, וכן האם היתה רשלנות באופן ביצועו לאור הנזק שנגרם.
    לבחינת הדברים כאמור, באפשרותך לפנות לעו״ד הבקיא בתחום.

ערב טוב ובריאות שלמה,
    שירי גליקמן, עו״ד
    הורוביץ, אבן, אוזן ושות׳, משרד עורכי דין

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

אזורי פעילות

אזור המרכז - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח-תקווה, ראשון לציון, בת ים, הוד השרון, רעננה, הרצליה, רחובות, כפר-סבא. אזור הצפון - חיפה, קריות, טבריה, נהריה, זכרון יעקב, עכו. אזור ירושלים - ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין. אזור הדרום - אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, באר-שבע, ערד, אילת
רשלנות רפואית