התקף לב

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י   לפני 4 שנים, 1 חודש.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

מתי

בוקר טוב.
    מודה מראש על התשובה לשאלתי:
    לפני מספר חודשים היו לי כאבים חזקים בחזה. הלכתי לרופא המשפחה והוא אמר שזה סתם נובע מלחץ ושלח אותי הביתה. היתה לי תחושה לא טובה בקשר לתשובתו ולכן פניתי מיד לרופא אחר שנתן לי הפניה דחופה למיון, ושם ראו שקיבלתי התקף לב ועשו לי צינטור. אם הייתי מקשיב לתשובה של הרופא הראשון ולא פונה מיד לטיפול היה יכול להיות לי נזק ממש גדול. האם אני יכול לתבוע את הרופא הראשון על כך ששלח אותי הביתה ולא נתן לי הפניה למיון?

eli
    מנהל בפורום

מתי בוקר טוב.

על מנת שתביעת רשלנות רפואית תתקבל, יש להוכיח 3 דברים עיקריים:
    1. רשלנות בטיפול
    2. נזק
    3. קשר סיבתי בין הרשלנות לנזק.

במקרה שלך בנסיבות שאתה מתאר, הרי שגם אם הרופא התרשל בכך שלא הפנה אותך למיון, הרי שבסופו של דבר עלית על כך “בזמן” ופנית באופן מיידי לרופא אחר, כך שבסופו של דבר התקף הלב אובחן ולא נגרמה החמרה במצב בשל האיחור באבחון של הרופא הראשון. לאור האמור, אין טעם בהגשת התביעה שכן לא כל הגורמים שציינתי לעיל מתקיימים.

בברכת בריאות שלמה ושבוע טוב,
    שירי גליקמן, עו”ד
    הורוביץ, אבן, אוזן ושות’, משרד עורכי דין

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

אזורי פעילות

אזור המרכז - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח-תקווה, ראשון לציון, בת ים, הוד השרון, רעננה, הרצליה, רחובות, כפר-סבא. אזור הצפון - חיפה, קריות, טבריה, נהריה, זכרון יעקב, עכו. אזור ירושלים - ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין. אזור הדרום - אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, באר-שבע, ערד, אילת
רשלנות רפואית