הפסקת טיפול שיניים רשלני וקבלת החזר הכספים ששילמתי

אודותינו פורומים פורום כללי הפסקת טיפול שיניים רשלני וקבלת החזר הכספים ששילמתי

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י   לפני 3 שנים, 10 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

רוני

שלום,
    פניתי למרפאה פרטי, לביצוע טיפולי שיניים, שכללו כתרים.
    שילמתי מראש את עלות הטיפול cמס’ תשלומים בכרטיס האשראי.

בטיפול לקראת השמת הכתרים גרמו לי לכאבים עזים בשניים וחניכיים. שבועיים ימים “רצתי” אחריהם, התעלמו מפניותיי ואמרו לי ש”זה בסדר וזה יעבור”.
    כעבור שבועיים פניתי לקופ”ח, שם אמרו שיש לי דלקת חמורה ונתנו טיפול אנטיביוטי.

אני לא מעוניינת להמשיך בטיפול במרפאה הפרטית ורוצה לקבל חזרה את הכסף ששילמתי (מסכימה שהם ייקחו את התשלום על ה”טיפול” שעשו עד עכשיו, שכלל רק “שיוף” שיניים. לא לקחו לי מדידות לכתרים עדיין)

איך אני מבטלת איתם עסקה ומקבלת את הכספים שלי חזרה?
    תודה

eli
    מנהל בפורום

חני שלום.

את התשובה לשאלתך יש לחלק לשניים:
    באשר לטיפול עצמו וביטול ה”עסקה”:
    האם בטרם הטיפול חתמת איתם על הסכם כלשהו?
    יש לבדוק איתם האם ניתן לבטל את העסקה בשלב זה.
    אני מציעה לך לפנות אליהם ולדרוש הפסקת הטיפול והחזר התשלומים, או לפחות חלקם. ייתכן שלא יבטלו את הטיפול אבל יציעו לך רופא אחר שיבצע אותו.
    באשר לרשלנות:
    היווצרות דלקת באיזור המטופל אינה מעידה בהכרח על רשלנות בטיפול.
    ככל ויישאר נזק צמית בעקבות הטיפול (אם מדובר רק בדלקת אז נראה שלא), אני ממליצה לך לפנות למומחה רפואי לצורך בחינה האם היתה רשלנות בטיפול ומהו הנזק הצמית שנותר בעקבות כך.
    באם המומחה יאשר שהיתה רשלנות בטיפול וכי נותר נזק, יש לך עילה לתביעה ומומלץ לפנות לעו”ד הבקיא בתחום לצורך בחינת כדאיות הגשת תביעה.

חג שמח,
    שירי גליקמן, עו”ד
    הורוביץ, אבן, אוזן ושות’, משרד עורכי דין

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

אזורי פעילות

אזור המרכז - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח-תקווה, ראשון לציון, בת ים, הוד השרון, רעננה, הרצליה, רחובות, כפר-סבא. אזור הצפון - חיפה, קריות, טבריה, נהריה, זכרון יעקב, עכו. אזור ירושלים - ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין. אזור הדרום - אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, באר-שבע, ערד, אילת
רשלנות רפואית