טיפול לקוי בבית חולים

אודותינו פורומים פורום כללי טיפול לקוי בבית חולים

הדיון הזה מכיל 4 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י   לפני 2 שנים, 8 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

כרמית

ערב טוב.
    שמי כרמית ולפני שנתיים הגעתי לביה”ח בנהריה והתלוננתי על כאבי בטן עשים בצד. הרופא במיו אישפז אותי לבירור אבל בפועל לא עשו לי כלום במשך כמה שעות לא עשו כמעט שום בדיקה. רק יום למחרת לאחר שהכאבים החמירו באופן משמעותי ואני כבר צרחתי והתפתלתי מכאבים, רק אז הגיע כירורג שבדק ושלח אותי לבדיקת הדמיה ואז ראו שהיה לי אפנדיציט שהתפוצץ בבטן, הכניסו אותי לניתוח בהול וראו שנוצר זיהום, והיו התדבקויות והמצב היה מממש גרוע. מאז הניתוח יש לכ כאבים ולא חזרתי לתפקוד מלא, כל פעם יש דדלקת וזיהומים ויש לי צלקת גדולה ומכערת. האם אני יכולה לתבוע את בית החולים ואת הרופא המטפל שלא איבחן זאת בזמן?

eli
    מנהל בפורום

כרמית ערב טוב.
    על פניו לפי מה שאת מתארת בהחלט נשמע שהיה משהו לא תקין בהתנהלות הרפואית ושכתוצאה מכך נגרם לך נזק.
    על מנת לבחון את הדברים באופן מבוסס ולבחון האם יש עילה לתביעה, אני ממליצה לך לפנות לעו״ד הבקיא בתחום על מנת שיאסוף את מלוא התיעוד הרפואי הרלוונטי ויבחן זאת עם רופא מומחה בתחום.
    ככל והמומחה יאשר שהיתה רשלנות וכתוצאה מרשלנות זו נגרם לך נזק, יש עילה לתביעה.
    באם תרצי, ניתן לפנות אל משרדנו באמצעות דף יצירת הקשר שבאתר.
    ערב טוב
    שירי גליקמן, עו״ד

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

אזורי פעילות

אזור המרכז - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח-תקווה, ראשון לציון, בת ים, הוד השרון, רעננה, הרצליה, רחובות, כפר-סבא. אזור הצפון - חיפה, קריות, טבריה, נהריה, זכרון יעקב, עכו. אזור ירושלים - ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין. אזור הדרום - אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, באר-שבע, ערד, אילת
רשלנות רפואית