ניתוח גינקומסטיה

אודותינו פורומים פורום כללי ניתוח גינקומסטיה

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  eli לפני 8 שנים, 7 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

יוגב

בוקר אור.
    לאחר דיאטה ממושכת וירידה דרסטית במשקלי, נשארו לי גם לאחר הירידה במשקל שדיים גדולים יחסית. פניתי לרופא מאוד מוכר וידוע והוא ביצע לי ניתוח גינקומסטיה. לאחר הניתוח התעוררתי ונחרדתי לגלות חזה מעוות, עם שקעים ו”חורים”, חזה לא חלק במראה שלו וממש מכוער. פניתי לרופא והוא אמר לי שעם הזמן “זה ישתפר”. חיכיתי כמה חודשים והמצב לא השתפר ואז פניתי לרופא מומחה אחר אשר אמר לי שהרופא שניתח אותי עשה ככל הנראה “שאיבת יתר” של רקמת השומן ושבגלל זה נוצרו השקעים בחזה שלי. כעת אני אמור לעשות אצל הרופא הליך של הזרקות שומן, וגם זה ככל הנראה לא ישפר את המצב לחלוטין.
    אני מיואש לגמרי. הגעתי כדי לעשות ניתוח ולהיראות טוב ועכשיו אני מתבייש בגופי, לא הולך לים או לבריכה או בכלל בלי חולצה.
    האם אני יכול לתבוע את הרופא המנתח ומה הפיצוי בתיק שכזה?

eli
    מנהל בפורום

יוגב שלום.

על פניו ולפי מה שאתה מתאר בהחלט נראה כי היה מחדל במהלך הטיפול בך, אך כמובן שיש לבדוק זאת לעומק באמצעות רופא מומחה אשר יבדוק אותך ויבחן את מלוא התיעוד הרפואי הרלוונטי. אני ממליצה לך לפנות לעו”ד הבקיא בתחום על כל החומר אשר ברשותך (לרבות תמונות לפני ואחרי הניתוח). ככל ואין ברשותך את התיעוד, אל דאגה, שכן עורך הדין יוכל לאסוף את התיעוד עבורך.
    לאחר איסוף התיעוד יבחן מומחה את התיק וככל ויקבע שהיתה רשלנות וכי נגרם לך נזק בעקבות כך, יש לך עילה לתביעה.
    באשר לגובה הפיצוי- הדבר תלוי בגורמים רבים, אך אציין שביהמ”ש לרוב נותן פיצוי בגין הוצאות רפואיות (לרבות הצורך בטיפולים עתידיים), הפסדי שכר לעבר ולעתיד (ככל והיו), עזרה צד ג’ וכאב וסבל (עוגמת נפש).
    באם תרצה, תוכל לפנות גם אל משרדנו באמצעות דף יצירת הקשר שבאתר ואשמח לתת לך מענה.

המשך יום נעים,
    שירי גליקמן, עו”ד
    הורוביץ, אבן, אוזן ושות’, משרד עורכי דין

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

אזורי פעילות

אזור המרכז - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח-תקווה, ראשון לציון, בת ים, הוד השרון, רעננה, הרצליה, רחובות, כפר-סבא. אזור הצפון - חיפה, קריות, טבריה, נהריה, זכרון יעקב, עכו. אזור ירושלים - ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין. אזור הדרום - אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, באר-שבע, ערד, אילת
רשלנות רפואית