פשרה

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  eli לפני 8 שנים, 7 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אליאור

חג שמח.
    אני בן 45, לפני 5 שנים עשו לי ניתוח ברגל שלא הצליח, מאז עשו לי 3 ניתוחים ועד היום נותרה לי נכות, אני צולע וסובל מכאבים. הוגשה תביעה לביהמ״ש לפני שנתיים ולאחרונה חברת הביטוח של בית החולים הציעה פשרה של 250,000 ש״ח. זה נראה לי ממש נמוך, האם כדאי להסכים או להילחם איתם עד הסוף? אני באמת חושב שמגיע לי הרבה יותר, אני סובל מאוד וקשה לי בעבודה…

eli
    מנהל בפורום

אליאור שלום.
    על מנת לדעת האם הפשרה ״כדאית״ חסרים פרטים רבים. הפיצוי אמור להיות בגין הנזקים שנגרמו ועתידים להיגרם לך בשל הרשלנות עצמה, לרבות: הפסדי שכר לעבר ולעתיד, הוצאות רפואיות, עזרה צד ג׳ ועוד. כמו כן יש פיצוי בגין כאב וסבל (עוגמת נפש)- הנתון לשיקול דעתו של השופט. כן יש לזכור כי פשרה היא ״קניית סיכון״ עבור שני הצדדים, מה שאומר שגם אתה כתובע ״מתפשר״ קצת על הסכום אבל מבטיח בכך כי תקבל את הכסף בזמן הקרוב ולא תחכה שנה שנתיים לסכום פיצוי לא ידוע, אם בכלל.
    על מנת לבדוק כדאיות הפשרה ולשקול האם כדאי להסכים לה, אני מציעה לך להתייעץ עם עורך הדין שלך ולשאול אותו על בסיס מה הוצעה הפשרה ומהם הסיכונים הקיימים בתיק.
    על בסיס תשובתו תוכלו להחליט יחדיו האם אכן כדאי להסכים לפשרה או לסרב לה.

חג שמח,
    שירי גליקמן, עו״ד
    הורוביץ, אבן, אוזן ושות׳, משרד עורכי דין

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

אזורי פעילות

אזור המרכז - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח-תקווה, ראשון לציון, בת ים, הוד השרון, רעננה, הרצליה, רחובות, כפר-סבא. אזור הצפון - חיפה, קריות, טבריה, נהריה, זכרון יעקב, עכו. אזור ירושלים - ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין. אזור הדרום - אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, באר-שבע, ערד, אילת
רשלנות רפואית